Vítejte na oficiálních stránkách Snílek, o.p.s.

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás oficiálně informovat o významných změnách a událostech, které naši činnost v roce 2014 provázely.

V souvislosti se změnou zákona jsme i my přistoupili k několika změnám. Mezi nejvýznamnější patří změna naší právní formy – Snílek, občanské sdružení je od dubna 2014 stále Snílkem, ale obecně prospěšnou společností. Tuto změnu provázela i změna sídla společnosti z původní adresy Zámecká 1, 471 25 Jablonné v Podještědí na novou adresu, kterou je Pod Borným č. e. 253, 471 63 Staré Splavy. Na této adrese se nám podařilo získat do vlastnictví staré rekreační středisko, kterému jsme dali název chatová osada Snílek – http://www.chatovaosadasnilek.cz/. Veškeré volnočasové aktivity, které pro naši cílovou skupinu dětí a mládeže pořádáme, máme nyní možnost realizovat pouze na ceny nákladové. V loňském roce jsme poskytli pobyty a táborové akce pro více než 500 dětí z dětských domovů, krizových center a děti ze sociálně slabých rodin. Děti a mládež se společně podílí na úpravách střediska a přípravách na pobytové akce. Tyto aktivity jsou dětmi velice vítané a současně mládeži nabízí možnosti v rámci letních brigád, které je vedou k rozšiřování finanční gramotnosti, samostatnosti a kladnému přístupu k pracovním povinnostem.

Díky vaší pomoci se nám i nadále daří plnit naše poslání a cíle, kterými je vždy v první řadě pomoc dětem a mládeži v jejich životě mimo biologickou rodinu.

Zahájili jsme i spolupráci s rodinami, kde mají děti s vážnými zdravotními problémy. Pomocí příspěvků jim zajišťujeme kompenzační pomůcky dle potřeby a poskytujeme finanční dary na jejich rehabilitaci.

Za vše co můžeme pro děti udělat, Vám patří naše upřímné poděkování, protože bez Vaší pomoci bychom to NEDOKÁZALI.

Děkujeme za přízeň a věříme, že i nadále nám budete pomáhat splnit dětské sny…

1 Komentář

 1. Dobrý den,

  v minulých letech jsem přispívala vaší o.p.s. Snílek, většinou jen malými částkami. Je důležité, co děláte a mám k vám velký respekt. Ráda bych přispěla i letos, ale nedostala jsem od vás během roku žádnou poukázku. Pokud budete chtít, ráda zase přispěji, jestli se vám nebude zdát částka příliš nízká. Na vašich webových stránkách se mi bohužel nepodařilo najít bankovní spojení, resp. variabilní symbol.

  Srdečně zdravím,
  Drahomíra Dubská
  Mezivrší 33
  147 00 Praha 4-Bráník

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*